RC Fly Shop    Modeláři- modelářům 


Podporuje mojeID

O NÁS » O nás
O našem Klubu a vzniku E-Shopu

Dovolte, abychom se představili,

jsme malý modelářský klub, který si svou modelářskou činností také i trochu přispívá do klubové kasy.

Hlavní náplní našeho klubu je letecké modelářství, díky kterému jsme získali mnoho vazeb a kontaktů na své současné přátele a také zákazníky.

Náš E-Shop vznikl jako prodejní podpora pro produkty a výrobky, které sami vyrábíme a samozřejmě i létáme. Další zboží je nakupováno v cizině od renomovaných prodejců a díky většímu nakoupenému objemu zboží si můžeme dovolit i naše přátelské ceny. Výrobky které v našem E-Shopu najdete, jsou námi vyzkoušené v mnoha aplikacích a představují ideální poměr ceny a výkonu. Nechystáme se Vás tedy "zahrnout" velkým objemem nakonec nepřehledného množství zboží, ale pouze vybraným a námi vyzkoušeným sortimentem.

Jako velkou slabinu výrobců hlavně z Číny jsme vyhodnotili nedostatek uživatelsky přívětivých návodů a poměrně málo základních informací- třeba i u jinak výborného výrobku. To samozřejmě chceme změnit. Ačkoliv nenabízíme hračky pro nezkušené modeláře, nedělá nám problém odpovědět na dotazy týkající se jak našich produktů, tak dodávaného vybavení. V případě že u nás Vámi požadované zboží nenajdete- můžeme jej pro Vás objednat.

Letu Zdar!

Modeláři- modelářům